Firma Presto w 1995r. stworzyła markę Giulio Santoro. Właściciele firmy Presto zanim założyli firmę, czyli na przełomie lat 80 i 90, uczyli się kunsztu oraz rzemiosła w małych zakładach szewskich. Zdobyte doświadczenie oraz pragnienie tworzenia w dziedzinie, która nas pasjonuje, pozwoliły na stworzenie firmy o silnej pozycji na rynku.

Od początku swego istnienia firma produkuje ekskluzywne damskie obuwie, szczególny nacisk kładziemy na wygodę i elegancję swoich wyrobów. Zgadzamy się z opinią, że to właśnie Italia jest światową stolicą mody, wobec tego naszą główną inspiracją w tworzeniu nowych modeli jest kultura oraz design Włoch. W związku z tym włoska nazwa firmy również nie jest przypadkowa.

Nasze obuwie produkujemy z najlepszej jakości skór naturalnych, są to skóry tj. lico, welur, nubuk, zamsz oraz skóry foliowane. Komponenty, z których tworzymy obuwie dobieramy z największą starannością, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na jakość oraz wygodę produkowanego przez nas obuwia. Jak wspomnieliśmy na początku, jesteśmy na rynku od 1995r. , zatem możemy powiedzieć, że od ćwierć wieku oferujemy jakość i zadowolenie już drugiemu pokoleniu klientek.

cytat